JEDNODNIOWE WARSZTATY

HIGH-END BEAUTY RETOUCH

Indywidualne jednondniowe warsztaty z retuszu zdjęć high-end w Adobe Photoshop dla fotografów posiadających podstawową wiedzę z zakresu edycji zdjęć, pracujących aktywnie zawodowo a także dla tych, którzy potrzebują nowego, świeżego spojrzenia na sztukę retuszu.

OLSZTYN

WARSZTATY STACJONARNE

Zapraszam na indywidualne jednodniowe warsztaty z zaawansowanego retuszu zdjęć w Photoshopie. Na moich warsztatach dowiesz się m. in. jak prawidłowo pracować na warstwach w Photoshopie, poznasz mój workflow od A do Z, poznasz sposoby i triki których używam na co dzień, jak poprawnie wyretuszować skórę bez utraty detali. Wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom posiadanej przeze mnie wiedzy skierowany bezpośrednio do Ciebie daje znacznie większy komfort w przyswajaniu nowych zagadnień i w praktycznym wykorzystaniu ich w przyszłości.

DLA KOGO

Warsztaty przeznaczone są dla fotografów, pragnących poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Tempo warsztatów jest dopasowane indywidualnie do każdej osoby, w trakcie warsztatów przejdziemy od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanego. Jeżeli chcesz nauczyć się retuszu w moim stylu to zapraszam.

CO ZYSKUJESZ

Nauczysz się tego w jaki sposób ja aktualnie pracuje nad swoim materiałem. Poznasz tylko sprawdzone profesjonalne metody, które zdobyłem przez wiele lat pracy w tej branży jako fotograf i retuszer. Zaoszczędzisz czas i zaczniesz od właściwej ścieżki w retuszowaniu swoich zdjęć.

INFORMACJE

DLACZEGO WARSZTATY U MNIE?

Jako fotograf i retuszer pracujący w branży od ponad dziewięciu lat, jestem w stanie przekazać Ci wiedzę która pozwoli ci zacząć retuszować zdjęcia w prawidłowy sposób, nie stracisz czasu na szukanie “najlepszego” sposobu przeglądając niezliczonych ilości sprzecznych informacji w sieci.

Realizowałem kampanie reklamowe dla największych marek w Polsce

KLIENCI – Wilkinson, Adidas, IKEA, TVN, I LIKE PHOTO GROUP, Vidoq Studio, Canpol Babies, Fashion Time, Anywhere, Live&Travel, Lounge Magazine, TORUS, Polsat, MAKEupOWNIA, Magdebursky, LIBRO, Artemida, Pierre René, MIYO, MEDIC by Pierre René, Clavier Cosmetics,  MEXMO by AndziaThere, SEPHORA Polska

EDYTORIALE –  Harper’s Bazaar Polska, L’Officiel Ukraine, VOGUE Arabia, KALTBLUT Magazine, Clean, DMM, ELEGANT Magazine, Hero, FASHION Magazine, Superior & Male Model Scene, MAKE-UP Trendy.

OSIĄGNIĘCIA – Pierwsze miejsce w “Polish Retouching Contest” 2016 curated by Julia Kuzmenko McKim, Sean Archer, Javier Justicia, Roza Sampolinska-Bailey, Koleta Colette Gabrysiak, Małgorzata Wesołowska

Przez rok byłem asystentem Julii Kuzmenko McKim jako retuszer.

Byłem odpowiedzialny za retusz zdjęć, które mogliście zobaczyć w witrynach sklepowych, magazynach lifestyle & fashion lub na bilbordach.

WARTO WIEDZIEĆ

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WARSZTATÓW

MATERIAŁY

Na warsztaty z zaawansowanego photoshopa, zachęcam do zabrania ze sobą własnych zdjęć. Mogą to być zarówno zwykłe pliki jpg, jak i pliki RAW. Podczas zajęć, będą udostępnione również zdjęcia mojego autorstwa do pracy na których będą omawiane różne techniki i sposoby retuszowania zdjęć.

SPRZĘT

Podczas warsztatów wykorzystujemy oprogramowanie Adobe Photoshop. Każda osoba ma możliwość wykorzystania 7 dniowej wersji próbnej. Na zajęcia zapraszam z własnym laptopem Windows lub Mac oraz Tabletem Graficznym.

MIEJSCE

Warsztaty z zaawansowanego retuszu zdjęć Adobe Photoshop odbywa się w pracowni na obrzeżach Olsztyna. Do dyspozycji darmowe napoje (kawa, herbata, woda) oraz internet.

DLACZEGO WARSZTATY INDYWIDUALNE?

Najlepszym możliwym sposobem nauki, szczególnie programu graficznego jakim jest Photoshop jest szkolenie i praca 1-1 z prowadzącym. Podczas warsztatów dostosowuję tempo nauki do Ciebie. Nie śpieszymy się, nie musisz martwić się, że czegoś nie zanotujesz lub zgubisz się, dodatkowo po warsztatach dostaniesz ode mnie pakiet plików na pendrive m. in. autorskie akcje do PS z których będziemy korzystać w trakcie szkolenia, które w znaczny sposób przyśpieszają pracę, notatki w formie PDF'a zawierającego wszystkie zagadnienia przerobione na szkoleniu, master PSD czyli plik roboczy zawierający edycję zdjęcia wykonaną przeze mnie, surowe pliki RAW do ćwiczeń. Kolejną świetną rzeczą jest to, że w trakcie szkolenia pracujemy na Twoich pracach i koncentrujemy się na wiedzy która Tobie jest potrzebna. Na zakończenie szkolenia otrzymasz osobiście podpisany i oprawiony w ramkę certyfikat ukończenia warsztatów!

PROGRAM SZKOLENIA

MASTER BEAUTY RETOUCH - WARSZTATY INDYWIDUALNE 1 na 1

PODCZAS WARSZTATÓW INDYWIDUALNYCH STAWIAM PRZEDE WSZYSTKIM NA PRAKTYKĘ, KTÓRA WYPEŁNIA 90% ZAJĘĆ!

9:00-11:00

Konfiguracja preferencji oprogramowania Adobe Photoshop oraz sterowników tabletu. Wywołanie pliku RAW w Adobe Lightroom/Capture One. Optymalizacja organizacji obszaru pracy w Photoshopie.

11:00-11:15

Przerwa

11:15- 13:00

Podstawowe narzędzia retuszerskie jak plaster i stempel. Praca na warstwach, maskach oraz wykorzystywanie mieszania warstw. Usuwanie niedoskonałości. Zaawansowany retusz skóry, usuwanie z
twarzy włosków, trądzika, blizn,
zachowując naturalną fakturę skóry.

13:00-13:30

Przerwa na lunch – w pobliżu różne restauracje

13:30-15:30

Poprawianie wszelkich niedoskonałości cery: usuwanie plam, przebarwień itd. Zaawansowane wygładzanie skóry z zachowaniem faktury skóry. Tworzenie zdjęcia czarno-białego i praca nad nim, zmiana wybranych partii obrazu (maskowanie) technika Dodge & Burn.

15:30-15:40

Krótka przerwa

15:40-17:00

Korekta wizualna oczu, włosów. Ustawienie kontrastu oraz kolorystyki, lokalna korekta koloru. Korekta kształtów - poprawianie nosa, włosów, ust. Prawidłowe wyostrzenie zdjęcia oraz zapis. Zapis pliku do social mediów, internetu i do druku. Podsumowanie warsztatów.

CZAS TRWANIA:

1 DZIEŃ - 8H - DZIEŃ ZAJĘĆ USTALA UCZESTNIK. MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI WARSZTATÓW

W KAŻDYM DNIU TYGODNIA W CIĄGU ROKU.

ZAPISY:

+ 48 501 220 435 / jakubgrabarczyk.info@gmail.com

PŁATNOŚĆ:

PRZELEWEM PO DOKONANIU REZERWACJI W CIĄGU MAKSYMALNIE 7 DNI

PŁATNOŚĆ KARTĄ / GOTÓWKĄ W DNIU WARSZTATÓW

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Warsztaty High-End Beauty Retouch trwają jeden cały dzień – 8h. Warsztaty odbywają się indywidualnie, aczkolwiek jest możliwość odbycia zajęć w dwie osoby. Na warsztaty zapraszam z własnym laptopem, oprogramowaniem oraz tabletem graficznym. Warto zabrać również, ze sobą własne pliki do retuszu. Za wszystkie warsztaty wystawiam faktury.

2500zł

* Cena brutto.
* Warsztaty odbywają się w Olsztynie, lub mogą być
w formie dojazdowej.

Zapisz się