FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Pytania Ogólne

Szkolenie z fotografii beauty oraz zaawansowanego retuszu zdjęć Adobe Photoshop odbywa się w pracowni na obrzeżach Olsztyna. Do dyspozycji darmowe napoje (kawa, herbata, woda) oraz internet. Miejsce zajęć: Jakub Grabarczyk Studio, ul. Liliowa 17, Bartąg.

Kursy sprzedawane są w formie pakietu plików Online lub dostępu do platformy e-learningowej. Po wykupieniu wybranego pakietu, dostaniesz na maila plik PDF, w którym będą podane wszelkie linki i niezbędne informacje. Po zakupie komplet plików należy pobrać na komputer. Jeśli chcesz spotkać się ze mną osobiście i nauczyć się więcej, wejdź w dział WARSZTATY na stronie głównej.

Tak. Ważne jednak, by w przypadku chęci otrzymania FV, napisać o tym podczas składania zamówienia. W koszyku jest dostępna opcja ‘Dodaj notatkę’ i tam proszę wyrazić chęć otrzymania Faktury oraz podać pełne dane do jej wystawienia tj. NIP lub PESEL, nazwa firmy lub imię i nazwisko, pełny adres z kodem pocztowym. W przypadku braku podania w notatce informacji o chęci otrzymania FV, w późniejszym terminie nie będzie to możliwe. Informacja ta, podana jest również w regulaminie strony.

Jak najbardziej tak, możesz! Osoba uczestnicząca w kursie, nie musi mieć 18 lat, gdyż filmy są dostępne dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się robić lepsze zdjęcia.

Po zakupie otrzymasz PDF z linkami do chmury, z której będzie można pobrać kurs w formie skompresowanego pliku zip. i zapisać go dla siebie na zawsze. Po rozpakowaniu pliku na komputerze wyświetli się folder zawierający filmy i inne pliki zawarte w pakiecie. WAŻNE! Pamiętaj, iż w regulaminie zapisana jest informacja o zakazie rozpowszechniania filmów. Prawa autorskie należą do twórcy. W przypadku złamania regulaminu, a tym samym prawa autorskiego, czyli przekazanie filmu np. znajomemu, może zostać wystosowane przeciwko tobie postępowanie sądowe. Dlatego wszelkie wykupione kursy, presety, używaj tylko osobiście.

Tak, każdy uczestnik, który wykupi kurs fotograficzny, retuszerski lub oba razem, otrzyma imienny certyfikat. Certyfikat zawiera podpis wykładowcy. W certyfikacie jest podane Twoje imię i nazwisko. Wysłany będzie w formie elektronicznej na Twojego maila.

Kursy są przygotowane tak, by informacje, które przygotowałem, przydały się zarówno osobom początkującym, jak i tym średnio zaawansowanym. Osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki, dowiedzą się jak ruszyć z pełną parą i uniknąć błędów początkującego, które ja sam popełniłem.

Oczywiście! Presety, które otrzymujecie ode mnie, zawierają instrukcję ich instalowania. Możesz użyć je w wersji komputerowej Lightroom Classic, ale również w mobilnej aplikacji Lightroom Mobile.

Tak, bez problemu. Link otrzymasz w wiadomości email po zakupie i to Ty decydujesz kiedy chcesz je pobrać na komputer. Polecam zapisywać kursy na dysku twardym komputera i obejrzeć w dowolnym momencie, nawet kiedy nie ma internetu.

Koniecznie napisz do mnie. Losowe sytuacje mogą się zdarzyć, iż automat nie zadziała, wyślę Ci osobiście plik pdf, pisz tutaj i podaj koniecznie numer zamówienia/datę zamówienia. Kontakt e-mail: jakubgrabarczy.info@gmail.com