FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Fotografia portretowa często jest wyzwaniem, ale to także mój żywioł. Wymaga stworzenia odpowiednich warunków tak, aby modele mogli czuć się swobodnie i pozwolili przez obiektyw uchwycić to, co w nich najpiękniejsze – osobowość. Umiejętne dobranie kadru, oświetlenia czy pozy to sprawy techniczne, które nie sprawiają mi problemu. Przed rozpoczęciem sesji każdorazowo ustalamy jaki ma być charakter fotografii i stylizacja osoby fotografowanej. Mogę zapewnić także przygotowanie profesjonalnego makijażu – koszt 150 zł netto. Fotografie, które zostaną poddane postprodukcji wybierane są zawsze wspólnie z modelem/modelką. Realizuję następujące sesje portretowe:

  • Sesje plenerowe
  • Sesje studyjne
  • Sesje biznesowe/wizerunkowe

W uzgodnieniu z Tobą z przyjemnością zrealizuję także sesje w miejscach wskazanych przez klienta, szczególnie jeśli portret ma spełniać także funkcje wizerunkowe i być wykorzystywany do działań marketingowych (np. fotografie profesjonalistów w ich miejscu pracy, fotografie reklamowe dla hoteli itp.)

Cena sesji portretowych jest każdorazowo ustalana indywidualnie. W przypadku sesji grupowych mogę zapewnić również obecność stylistki, co także jest wyceniane oddzielnie.