RETUSZ ZDJĘĆ

Pracując nad surowymi fotografiami kieruję się ideą by przy wprowadzaniu poprawek nie naruszyć charakteru fotografii i nie zostawić po sobie śladów. Dlatego niezależnie od tego czy zajmuję się fotografiami profesjonalistów czy zdjęciami amatorskimi przykładam do tego równie dużą wagę. Mogę zarówno delikatnie poprawić cały kadr jak też zrobić bardzo dokładną obróbkę, tzw. high-end retouching (dotyczy to szczególnie branży reklamowej, gdzie docelowo fotografie będą oglądane w bardzo dużych rozmiarach i gdzie istotne jest uwypuklenie najmniejszych detali).

Usługa retuszu zdjęć za każdym razem wyceniana jest indywidualnie, gdyż zależy od wielu czynników. W przypadku fotografii które przeznaczone są do sklepów internetowych do przygotowania wyceny koniecznie jest dostarczenie zdjęcia, które zaprezentuje docelowy efekt, jaki Cię interesuje. W przypadku nowych klientów wymagana jest płatność z góry.

Poniżej znajdziesz informacje na temat przebiegu współpracy i cennik usług.

PORTFOLIO

Kliknij zdjęcie by wyświetlić album.

PORTRET

Retusz High-End
od 250 złfrom 57 € per image
  • Pliki wysyłane poprzez WeTransfer
  • Kopia zapasowa 1 miesiąc

FASHION

Retusz High-End
od 350 zł from 80 € per image
  • Pliki wysyłane poprzez WeTransfer
  • Kopia zapasowa 1 miesiąc

BEAUTY

Retusz High-End
od 450 zł from 100 € per image
  • Pliki wysyłane poprzez WeTransfer
  • Kopia zapasowa 1 miesiąc

Jak wygląda współpraca? W celu nawiązania współpracy należy przesłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio poprzez e-mail: jakubgrabarczyk.info@gmail.com W wiadomości należy przesłać link do zdjęć które mają być wyretuszowane (poprzez WeTransfer), na początek mogą być pliki poglądowe JPG jednak po ustaleniu szczegółów współpracy w celu dostarczenia retuszu na najwyższym poziomie będzie potrzebny plik w formacie RAW. Pliki JPG w wysokiej rozdzielczości również nadają się do edycji jednak ilość informacji zawartych w pliku JPG jest znacznie ograniczona przez co niektóre zmiany nie będą możliwe lub znacznie ograniczone.

Retuszuje zdjęcia w różnym stylu, w celu ustalenia docelowej stylistyki zdjęć warto również przesłać inspiracje do danego setu, znacznie ułatwia to ustalenie finalnego efektu. Zlecenia komercyjne dla firm i korporacji wyceniane indywidualnie w zależności od wymagań i wykorzystania zdjęć, retusz pod druk wielkoformatowy wymaga jeszcze większej precyzji. Zapraszam do kontaktu i nawiązania współpracy!