FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA / BIZNESOWA

W obecnych czasach fotografia biznesowa odgrywa niezwykle istotną rolę w budowaniu wiarygodnego i profesjonalnego wizerunku. Wraz z przeniesieniem wielu działań do sfery online oraz coraz częstszym korzystaniem z platform takich jak LinkedIn, zapotrzebowanie na wysokiej jakości zdjęcia wizerunkowe rośnie w zawrotnym tempie.

Jako profesjonalny fotograf, pomagam w kreowaniu Twojego wizerunku dzięki profesjonalnym zdjęciom biznesowym i wizerunkowym. Dzięki nim zyskasz wiarygodność i zaufanie potencjalnego kontrahenta lub pracodawcy. Zdjęcia te doskonale sprawdzą się na Twojej stronie internetowej, w wizytówce, materiałach prasowych oraz w folderach reklamowych. Dodatkowo, pomogę Ci wyróżnić się na portalach specjalizujących się w kontaktach zawodowych, takich jak GoldenLine czy LinkedIn.

Zapraszam do skorzystania z moich usług, stwórzmy razem Twój wyjątkowy wizerunek!

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące przebiegu sesji oraz cennika dla klientów prywatnych.

Dla firm, korporacji i projektów komercyjnych cena danej usługi jest ustalana indywidualnie, dostosowując się do konkretnych potrzeb oraz budżetu.

Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły i dostosować ofertę do Twoich oczekiwań.

PORTFOLIO

Kliknij zdjęcie by wyświetlić album.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w sesjach fotograficznych! Pomogę Ci znaleźć najkorzystniejsze pozy i dopasuję idealne światło. Chcę, aby Twoja sesja zdjęciowa była przyjemnym i swobodnym doświadczeniem, a nie dodatkowym, zbędnym źródłem stresu.

Czym różni się sesja biznesowa od wizerunkowej? Na sesji biznesowej obowiązuje konkretny dress code, zalecane są koszule, marynarki, dopasowane spodnie i dodatki takie jak krawat itp. Sesja wizerunkowa jest bardziej swobodna, nie wymaga tak formalnego ubioru. Możecie przyjść w tym, w czym czujecie się najlepiej lub w codziennym stroju. Podczas sesji wizerunkowej, za pomocą różnych dodatków, możemy podkreślić charakter Waszej pracy.

Jak przebiega taka sesja? Przed sesją omawiamy kwestie związane z ubiorem, ewentualnym makijażem i Waszymi osobistymi preferencjami. Wybieramy kolor tła, jeśli sesja odbywa się w studio, lub ustalamy miejsce, gdzie robimy zdjęcia, jeśli jest to sesja wyjazdowa. Aparat jest podłączony do komputera, dzięki czemu od samego początku mamy podgląd na to, co się dzieje i jak wyglądają zdjęcia. W trakcie sesji możemy ocenić, co można poprawić, a co prezentuje się dobrze. Po zakończeniu sesji przesyłam do Ciebie wszystkie robocze zdjęcia z sesji ze znakiem wodnym za pomocą WeTransfer i przechodzimy do etapu selekcji zdjęć. Całą kontrolę nad tym procesem masz Ty. To Ty decydujesz, które fotografie trafią do etapu profesjonalnej postprodukcji (retuszu).

PAKIET I

Sesja mini
750 zł cena brutto
 • 5 wyretuszowanych zdjęć
 • materiał przygotowany pod www i social media
 • materiał w wysokiej rozdzielczości
 • profesjonalny retusz
 • czas trwania sesji 45 min
 • zdjęcia gotowe do 10 dni roboczych
 • opcjonalny makijaż - 300 zł
 • dodatkowe zdjęcie - 150 zł

PAKIET II

Sesja optymalna
1500 zł cena brutto
 • 10 wyretuszowanych zdjęć
 • materiał przygotowany pod www i social media
 • materiał w wysokiej rozdzielczości
 • profesjonalny retusz
 • czas trwania sesji 1 h
 • zdjęcia gotowe do 10 dni roboczych
 • opcjonalny makijaż - 300 zł
 • dodatkowe zdjęcie - 150 zł

PAKIET III

Sesja dla wymagających
2250 zł cena brutto
 • 15 wyretuszowanych zdjęć
 • materiał przygotowany pod www i social media
 • materiał w wysokiej rozdzielczości
 • profesjonalny retusz
 • czas trwania sesji 2 h
 • zdjęcia gotowe do 10 dni roboczych
 • opcjonalny makijaż - 300 zł
 • dodatkowe zdjęcie - 150 zł

Sesje biznesowe i wizerunkowe w studio dostępne są w ramach jednego z dwóch pakietów. Możesz także zakupić je jako elegancki voucher prezentowy. Cena podana w powyższym cenniku dotyczy wyłącznie sesji przeprowadzanych w studio fotograficznym przy ulicy Liliowej 17 w Bartągu. Sesje poza studio są wyceniane indywidualnie, uwzględniając lokalizację, odległość od studia oraz liczbę fotografowanych osób.

Dla firm, korporacji i projektów komercyjnych cena danej usługi jest ustalana indywidualnie, dostosowując się do konkretnych potrzeb oraz budżetu. Aby uzyskać dokładną wycenę sesji w Państwa lokalizacji, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.


FAQ

Często zadawane pytania

Nie, makijaż/ fryzura we własnym zakresie.

W zależności od wybranego pakietu od 1h do 2h.

To zależy od twojego zawodu i tego, jak chcesz się prezentować. Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, warto wziąć pod uwagę białą, czarną lub kremową marynarkę, eleganckie spodnie i buty na obcasie. Dla sportowców – wybierz ubrania, w których czujesz się komfortowo, nawet jeśli są to dresy… Ważne jest, aby pokazać prawdziwego Ciebie w codziennych stylizacjach.

Oczywiście! Zawsze będę obok, gotowy być Twoim wsparciem! Podczas sesji służę jako Twoje lustro, znam mnóstwo pięknych póz i nawet jeśli dopiero zaczynasz, obiecuję, że będziesz czuć się komfortowo w mojej obecności.

W zależności od pakietu 5, 10 lub 15 pięknie wyretuszowanych zdjęć w najwyższej jakości. Pakiet zawiera przygotowane zdjęcia w dwóch folderach, JPG – zdjęcia w pełnej rozdzielczości, SOCIAL MEDIA – zdjęcia specjalnie przygotowane do publikacji w internecie, dociętę na gotowo pod stories posty itp.

W razie potrzeb mogę dostarczyć również paczkę z plikami TIFF, CMYK i PDF.

Decyzja zawsze jest po twojej stronie. Sesja jest dla Ciebie, więc to Ty wybierasz te ujęcia, na których podobasz się sobie najbardziej.

Po zakończeniu sesji przesyłam do Ciebie wszystkie robocze zdjęcia z sesji ze znakiem wodnym za pomocą WeTransfer i przechodzimy do etapu selekcji zdjęć. Całą kontrolę nad tym procesem masz Ty. To Ty decydujesz, które fotografie trafią do etapu profesjonalnej postprodukcji (retuszu), odsyłasz mi wybrane numery zdjęć.

Zazwyczaj dostarczam zdjęcia w ciągu maksymalnie 2 tygodni, ale często jestem szybszy. Działam sprawnie, dostarczając perfekcyjną jakość.

Jasne! Nie ma limitu, możesz wybierać ile chcesz! Płatność za dodatkowe kadry jest wymagana po przesłaniu wybranych numerów zdjęć.

Masz na to 2 tygodnie od momentu dostarczenia zdjęć na adres e-mail. Po tym terminie zastrzegam sobie prawo do odmowy dalszej obróbki bez podawania przyczyny. Szanujmy swój czas.

Surowe zdjęcia z sesji przechowywane są 30 dni od wykonania sesji. Po tym czasie cały materiał zdjęciowy zostaje usunięty.