FOTOGRAFIA
BEAUTY

Fotografia Beauty to bardzo szczególny i wymagający rodzaj fotografii portretowej studyjnej. Tu każdy, najmniejszy detal ma ogromne znaczenie, a dopracowane musi być zarówno oświetlenie jak i makijaż, stylizacja, biżuteria czy rekwizyty.

Ze względu na to, że ten typ fotografii w zdecydowanej większości przypadków wykorzystywany jest w reklamie, wymaga także drobiazgowego retuszu na najwyższym poziomie. Na szczęście to mój ulubiony rodzaj fotografii, którego istota znakomicie pasuje do mojej nieustannej potrzeby rozwoju. Dlatego z przyjemnością wykonam taką sesję także dla Ciebie – zapraszam do kontaktu.

Zakres cenowy:

SESJA BEAUTY STANDARD – 600 zł

  • Pakiet standard, sesja zdjęciowa w moim studio, 5 profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć przekazanych w formie cyfrowej. Makijaż we własnym zakresie. Maksymalnie 3 stylizacje (we własnym zakresie) Dodatkowe zdjęcie – 100 zł / zdjęcie. Czas trwania do 120 minut.

SESJA BEAUTY PREMIUM – 1000 zł

  • Pakiet premium, sesja zdjęciowa w moim studio 10 profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć przekazanych w formie cyfrowej. Profesjonalny makijaż w cenie. Dowolna ilość stylizacji (we własnym zakresie) Dodatkowe zdjęcie od 100 zł / zdjęcie. Czas trwania do 180 minut (plus makijaż).

Mogę zapewnić także przygotowanie profesjonalnego makijażu – koszt 180 zł / za osobę.

Sesję BEAUTY można również zakupić w postaci eleganckiego vouchera, który możesz podarować komuś w prezencie.