FOTOGRAFIA
BEAUTY

Fotografia Beauty to bardzo szczególny i wymagający rodzaj fotografii portretowej studyjnej. Tu każdy, najmniejszy detal ma ogromne znaczenie, a dopracowane musi być zarówno oświetlenie jak i makijaż, stylizacja, biżuteria czy rekwizyty.

Ze względu na to, że ten typ fotografii w zdecydowanej większości przypadków wykorzystywany jest w reklamie, wymaga także drobiazgowego retuszu na najwyższym poziomie. Na szczęście to mój ulubiony rodzaj fotografii, którego istota znakomicie pasuje do mojej nieustannej potrzeby rozwoju. Dlatego z przyjemnością wykonam taką sesję także dla Ciebie.

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące przebiegu sesji oraz cennika dla klientów prywatnych.

Dla firm, korporacji i projektów komercyjnych cena danej usługi jest ustalana indywidualnie, dostosowując się do konkretnych potrzeb oraz budżetu.

Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły i dostosować ofertę do Twoich oczekiwań.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w sesjach fotograficznych! Pomogę Ci znaleźć najkorzystniejsze pozy i dopasuję idealne światło. Chcę, aby Twoja sesja zdjęciowa była przyjemnym i swobodnym doświadczeniem, a nie dodatkowym, zbędnym źródłem stresu.

Sesja fotograficzna to kilka kroków, które razem tworzą niezapomniane doświadczenie. Parę dni przed planowanym terminem sesji ustalamy ogólny kierunek dotyczący stylizacji i atmosfery zdjęć. Bezpośrednio przed samą sesją, już w studio przy filiżance kawy lub herbaty, omawiamy wszystkie pozostałe detale.

Pierwsze 15-20 minut sesji to czas, kiedy wspólnie ustalamy najlepsze ujęcia i szukamy optymalnego światła. To wtedy zaczynasz czuć się swobodniej przed obiektywem. Po sesji zazwyczaj porównujemy dla zabawy pierwsze i ostatnie zrobione zdjęcie. Zobaczysz, jak wiele zmian zaszło w Twojej pewności siebie w trakcie sesji!

W trakcie sesji aparat jest podłączony do zewnętrznego monitora, co pozwala nam śledzić na bieżąco, jak kształtują się zdjęcia i co ewentualnie można poprawić. To daje nam kontrolę nad jakością i umożliwia uchwycenie najlepszych chwil.

Po sesji przechodzimy do wybierania zdjęć, a tutaj masz pełną kontrolę nad procesem selekcji. To Ty decydujesz, które zdjęcia przechodzą do etapu postprodukcji, a także czy wyrazisz zgodę na publikację swojego wizerunku. Zapewniam, że żadne zdjęcie nie wyjdzie poza studio bez Twojej wiedzy i zgody.

Możemy razem wybrać zdjęcia bezpośrednio po sesji, gdzie masz moją pełną uwagę i pomoc. Alternatywnie, możesz samodzielnie wybrać zdjęcia w domowym zaciszu. W takim przypadku prześlę Ci pakiet roboczych zdjęć ze znakiem wodnym, a Ty w wiadomości zwrotnej podasz numery zdjęć, które wybrałaś, a następnie przechodzą one do etapu retuszu.

PAKIET I

Sesja optymalna
1350 zł brutto
 • 3 wyretuszowane zdjęcia
 • materiał przygotowany pod www i social media
 • materiał w wysokiej rozdzielczości
 • profesjonalny retusz
 • czas trwania sesji 1h
 • zdjęcia gotowe do 10 dni roboczych
 • możliwość dokupienia zdjęć
 • opcjonalny makijaż - 250 zł

PAKIET II

Sesja dla wymagających
2250 zł cena brutto
 • 6 zdjęć z sesji do wyboru
 • materiał przygotowany pod www i social media
 • materiał w wysokiej rozdzielczości
 • profesjonalny retusz
 • czas trwania sesji do 2h
 • zdjęcia gotowe do 10 dni roboczych
 • możliwość dokupienia zdjęć
 • opcjonalny makijaż - 250 zł

Cennik przedstawiony powyżej dotyczy sesji beauty przeprowadzanych w studio. Sesje plenerowe oraz te, które wymagają specjalnego planu zdjęciowego i oświetlenia, są wyceniane indywidualnie. Sesje beauty dostępne są także jako eleganckie vouchery prezentowe.

Dla firm, korporacji i projektów komercyjnych cena danej usługi jest ustalana indywidualnie, dostosowując się do konkretnych potrzeb oraz budżetu. Jeśli masz pytania dotyczące sesji plenerowych lub chciałbyś uzyskać spersonalizowaną wycenę, serdecznie zapraszam do kontaktu.


FAQ

Często zadawane pytania

Nie, makijaż/ fryzura we własnym zakresie.

W zależności od wybranego pakietu od 1h do 2h.

To zależy od koncepcji i inspiracji jakie zabierzesz ze sobą na sesję. Na sesje beauty najcześciej wybierany jest biały i czarny top na ramiączka. W tego typu sesjach koncentrujemy sią na bliskich kadrach, mają zagrać makijaż, fryzura i ewentualnie dodatki w postaci biżuterii lub kwiatów itp. Warto zadbać o paznokcie, w fotografii beauty każdy detal jest istotny.

Na sesje przychodzimy BEZ MAKIJAŻU

WŁOSY

Umyj włosy dzień przed sesją bez użycia odżywki.

TWARZ

Dzień wcześniej zrób peeling twarzy, nałóż maseczkę nawilżającą, wyreguluj dokładnie kontur brwi, zwróć  szczególna uwagę na okolice pomiędzy brwiami.

TWARZ w dniu zdjęć

Używaj tylko kremu nawilżającego. NIE używaj kremów z olejem lub tłuszczem.

USTA

Zacznij je pielęgnować 3-4 dni przed zdjęciami, pielęgnacje wykonuj najlepiej na noc, dobrym balsamem do ust.

USTA w dniu zdjęć

Wieczorem przed lub wczesnym rankiem (w dniu zdjęć) – starannie usuń wszystkie włosy wokół ust. Plastrem do depilacji tej okolicy.

PAZNOKCIE

– Zadbane

– Czyste

– Naturalne lub świeżo zrobione

– Żadnych złamanych paznokci ani obgryzionych paznokci

DŁONIE

Zacznij je kremować 3-4 dni przed zdjęciami.

RAMIONA / DEKOLT

Zadbany wygląd na 3-4 dni przed zdjęciami rozpocząć kremowanie kremem nawilżającym – NIE stosować kremów z olejkami/tłuszczami.

OGÓLNIE

W dniu sesji zdejmij wszelką biżuterię, najlepiej byłoby gdybyś nie nosiła stanika (ślady na ramionach po nim są widoczne dość długo) – usuń włosy pod pachami.

Oczywiście! Zawsze będę obok, gotowy być Twoim wsparciem! Podczas sesji służę jako Twoje lustro, znam mnóstwo pięknych póz i nawet jeśli dopiero zaczynasz, obiecuję, że będziesz czuć się komfortowo w mojej obecności.

W zależności od pakietu 3 lub 6 pięknie wyretuszowanych zdjęć w najwyższej jakości. Pakiet zawiera przygotowane zdjęcia w dwóch folderach, JPG – zdjęcia w pełnej rozdzielczości, SOCIAL MEDIA – zdjęcia specjalnie przygotowane do publikacji w internecie, dociętę na gotowo pod stories posty itp.

W razie potrzeb mogę dostarczyć również paczkę z plikami TIFF, CMYK i PDF.

Decyzja zawsze jest po twojej stronie. Sesja jest dla Ciebie, więc to Ty wybierasz te ujęcia, na których podobasz się sobie najbardziej.

Po zakończeniu sesji przesyłam do Ciebie wszystkie robocze zdjęcia z sesji ze znakiem wodnym za pomocą WeTransfer i przechodzimy do etapu selekcji zdjęć. Całą kontrolę nad tym procesem masz Ty. To Ty decydujesz, które fotografie trafią do etapu profesjonalnej postprodukcji (retuszu), odsyłasz mi wybrane numery zdjęć.

Zazwyczaj dostarczam zdjęcia w ciągu maksymalnie 2 tygodni, ale często jestem szybszy. Działam sprawnie, dostarczając perfekcyjną jakość.

Jasne! Każde dodatkowe zdjęcie kosztuje 450 zł. Nie ma limitu, możesz wybierać ile chcesz! Płatność za dodatkowe kadry jest wymagana po przesłaniu wybranych numerów zdjęć.

Masz na to 2 tygodnie od momentu dostarczenia zdjęć na adres e-mail. Po tym terminie zastrzegam sobie prawo do odmowy dalszej obróbki bez podawania przyczyny. Szanujmy swój czas.

Surowe zdjęcia z sesji przechowywane są 30 dni od wykonania sesji. Po tym czasie cały materiał zdjęciowy zostaje usunięty.

PORTFOLIO