FOTOGRAFIA
BEAUTY

Fotografia Beauty to bardzo szczególny i wymagający rodzaj fotografii portretowej studyjnej. Tu każdy, najmniejszy detal ma ogromne znaczenie, a dopracowane musi być zarówno oświetlenie jak i makijaż, stylizacja, biżuteria czy rekwizyty.

Ze względu na to, że ten typ fotografii w zdecydowanej większości przypadków wykorzystywany jest w reklamie, wymaga także drobiazgowego retuszu na najwyższym poziomie. Na szczęście to mój ulubiony rodzaj fotografii, którego istota znakomicie pasuje do mojej nieustannej potrzeby rozwoju. Dlatego z przyjemnością wykonam taką sesję także dla Ciebie – zapraszam do kontaktu.

Zakres cenowy:

SESJA BEAUTY STANDARD – 600 zł

  • Pakiet standard, sesja zdjęciowa w moim studio, 5 profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć przekazanych w formie cyfrowej. Makijaż we własnym zakresie. Maksymalnie 3 stylizacje (we własnym zakresie). Czas trwania do 120 minut.

SESJA BEAUTY PREMIUM – 1000 zł

  • Pakiet premium, sesja zdjęciowa w moim studio 10 profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć przekazanych w formie cyfrowej. Profesjonalny makijaż w cenie. Dowolna ilość stylizacji (we własnym zakresie). Czas trwania do 180 minut (plus makijaż).

Usługi dodatkowo płatne:

  • Mogę zapewnić również profesjonalny makijaż w studio, bezpośrednio przed sesją / 200 zł za osobę.
  • Dodatkowe zdjęcie wybrane poza pakietem / 100 zł

Sesję BEAUTY można również zakupić w postaci eleganckiego vouchera, który możesz podarować komuś w prezencie.

Na kolejną sesje w roku -10% rabatu.